Haberler


Diğer İngilizce kurslarından çok farklıyız..

* Bizde kur uygulaması yoktur..  Kurlu sistem uygulamalarıyla kafanızı karıştırmıyor, vaktinizi ve paranızı boşa harcatmıyoruz..


* Caddelerde meydanlarda aç kurtlar gibi önünüze atlayıp, elinize zorla broşür tutuşturmuyoruz, çığırtkanlık yapmıyoruz..


* Daha çok broşür, afiş, bilboard, pano, stant yerine; okullardan seçtiğimiz öğrencilere ingilizceyi öğretip eğitim kalitemizi gözler önüne sererek reklam yapıyoruz..


* Bizi tercih edin diye size göstermelik hediyeler verip, bunu eğitim maliyetine yansıtarak fiyatı artırmıyoruz.. İndirim yapmıyoruz, kampanya düzenlemiyoruz..Sadece işimizi iyi yapıyor, sizi oyalamadan,yormadan, kısa zamanda ve servet ödetmeden ingilizce konuşmayı öğretiyoruz...


* Yetişkin sınıflarımızda öğrencimiz olabilmeniz için en az lise mezunu olmanız gerekmektedir..


* Derste teknoloji ürünü birtakım aygıtlar veya öğretmenlerimiz değil, tamamen öğrenciler aktif rol alır.. Diğer kurumlarda öğrenciler derste pasif kalır..


* Müfredat belirlenirken ihtiyaçlarınız dikkate alınır ve günlük yaşamda, sosyal yaşamda ve iş hayatında en çok ihtiyaç olan konulardan-daha az ihtiyaç olan alanlara doğru müfredat belirlenir, herhangi bir yayına veya kitaba bağlı kalınmaz..


* Bizde eğitime başlama tarihi kısadır, diğer kurumlarda kaydı yaptırdıktan sonra uzun bir süre eğitime başlamak için gurubun oluşmasını beklemek zorundasınız.


* Bizde "eğer öğrenemezseniz tekrar eğitim veriyoruz" uygulaması yok, eğitim alıp öğrenemediyseniz kesinlikle derslerimize eksiksiz gelmemiş ve aktivitelerimizi gerçekleştirmemişsiniz demektir..


* Eğitimimizi alan öğrencilerimizin tavsiyeleri sayesinde öğrenci bulmak için fazla reklam yapmaya ihtiyaç duymuyoruz ve reklam maliyeti sebebiyle fiyatlarımız şişmiyor. Cazip fiyat ve taksit avantajı var.


* Bizde İlk dersten son derse kadar İngilizceyi konuşarak öğretiyoruz. Diğer kurumlar bir yığın gereksiz gramer bilgisi ezberletir ve konuşma asla gerçekleşmez.


* Daha önce hiç yabancı dil eğitimi almamış olsanız bile İDEAL DÜNYA yabancı dil öğretme tekniğimiz sayesinde servet ödemeden çık kısa bir zamanda iyi düzeyde ingilizce konuşabilmenizi sağlıyoruz..    E-Posta Listesi
E-bülten seravisimize katılarak,güncel duyuru ve haberlerin e-posta adresinize gelmesini sağlayın.

  Anket
Devlete bağlı İlköğretim ve Liselerde verilen ingilizce eğitimi sizce yeterli mi?
Evet
Hayır
Anket sonucu

  İletişim Bilgiler
AÇILIM AKADEMİ
Tel: MECİDİYEKÖY - 0212 216 32 36 SULTANGAZİ - 0212 614 20 67
Faks: 
Adres: MECİDİYEKÖY MAH. LATİ LOKUM SK. NO:6 KAT:4 MECİDİYEKÖY
E-mail: idealdunya@hotmail.com


© 2017 AÇILIM AKADEMİ  All rights reserved Web Tasarım : Global Web Sitesi